“Düne dönmenin faydası yok, çünkü o zamanlar farklı bir insandım.” Alıce

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
yukarı

17. Akbank Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı!

Yıllardır düşünen, düşündüğünü üreten ve ürettiğini sunmak isteyen gençlere öncülük eden sayılı kısa film festivallerinden Akbank Kısa Film Festivali’nin on yedincisi 22 Mart – 1 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenecek.

Festival, 1 Ocak 2020’den son başvuru tarihi olan 25 Aralık 2020 arası çekilen ve en fazla 30 dakika uzunluğunda olan filmleri bekliyor.

Ödül 35 Bin Türk Lirası!

İçinde üretme arzusu olan herkesi kısa film çekmeye yöneltmeye ve giderek silikleşen bu görsel anlatım aracının Türkiye’de yeniden canlanmasına yardımcı olmak isteyen kurum Ulusal Yarışma’da “En İyi Kısa Film” ödülü kazanan filme 35 Bin Türk Lirası, Uluslararası Yarışma’da “En İyi Kısa Film” seçilen filme ise 5 Bin Amerikan Doları ödül verilecek.

Tüm gösterimlerin online yapılacağı festivale katılımla ilgili detaylar hakkında şuraya tıklayarak, başvuru formuna da bu kısma tıklayarak ulaşabilirsiniz.

yıkıcı, yaratıcı; okuyan, yazan, düşünen ve bu yüzden görmek isteyen karbon-bazlı bir yaşam formu. • DEU GSF'de sinematografi öğrencisi; kakimli.com'da içerik üreticisi ve sosyal medya yöneticisi; @degisenbakis'ta izleyicinin bakışını yeniden yaratmayı amaçlayan bir yaratıcı; @deus.ex.machinax'ta tasarımsal açıdan kendini yeniden keşfeden bir yapay-zeka; @lafingidisi'nde anlamını yitiren kelimeleri kovalayan bir araştırmacı. • bunlar onun hakkında bilinenlerin bir kısmı. dahası için nereye bakacağınızı biliyorsunuz.

YORUM YAP