“Düne dönmenin faydası yok, çünkü o zamanlar farklı bir insandım.” Alıce

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
yukarı

Bütün Sesler Yükselsin!

SADECE MÜZİĞE SES VERME!
SANATA SES VER!
BİLİME SES VER!
FELSEFEYE SES VER!
TEKNOLOJİYE SES VER!
EĞİTİME SES VER!
EKONOMİYE SES VER!
TÜRK LİRASINA SES VER!
EMEKLİLERE SES VER!
DAR GELİRLİLERE SES VER!
GARİBANLARA SES VER!
ÖĞRETMENLERE SES VER!
MEMURLARA SES VER!
İŞSİZLERE SES VER!
YOKSULLARA, AÇLARA SES VER!
BÜTÜN HAKSIZLIĞA UĞRAYANLARA SES VER!
YÜZDE 90’I SATILMIŞ ÜLKE VARLIKLARINA SES VER!
VERGİLERE SES VER!
ADALETE SES VER!
YAŞLILARIMIZA SES VER!
GENÇLERE SES VER!
ÇOCUKLARA SES VER!
İNSANIMIZA SES VER!
GELECEĞE SES VER!

DAHA SAYAMAYACAĞIM YÜZLERCE BAŞLIK VAR. YALNIZ MÜZİĞİN YA DA TEK BİR ŞEYİN PEŞİNE DÜŞEREK OLMUYOR!
ALENEN BUGÜNÜMÜZE KIYIM YAPILIRKEN UĞRUNA SAATLERİMİZİ GÜNLERİMİZİ, AYLAR YILLARIMIZI HARCADIĞIMIZ PARALARIMIZIN % 60INI VERGİ İLE GERİ ALAN, DOLAYISI İLE ÖMRÜMÜZÜN YARISINI GASP EDEN, TEMEL HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİMİZİ UMURSAMAYANLARA MÜZİĞE SES VER DENMEZ! ELİNE KALEM, İKİ CÜMLE DÖKTÜREBİLDİĞİNİ ZANNETMİŞ OLABİLİRSİN LAKİN BOŞ! SEN MÜZİĞE SES VERİNCE BİTECEK Mİ SANIYORSUN? MATEMATİK YAPIN BİRAZ, YETER ARTIK, SIKTI GERÇEKTEN!

SES VERSİN İSTİYORSANIZ SESİNİZ ÇIKSIN BİRAZ!

BİRLEŞİN!

BİRLİK OLUN!

BÜTÜN SEKTÖRLER, BÜTÜN SENDİKALAR (kaldıysa), BÜTÜN İNSANLAR, BÖLÜNMÜŞ DÜŞMAN EDİLMİŞ KİM VARSA HEPİMİZE SESLENİYORUM. BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ! BÖL, PARÇALA, YÖNET SİSTEMLERİNE KARŞI BİRLEŞEREK GÜÇLENMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK. BÜYÜK RESME BAKIN. KENDİ KÜÇÜK DÜNYALARIMIZI DÜŞÜNMEKTEN ÇOK DAHA HAYATİ ORTAK A-AMAÇLARIMIZ OLMALI. DÜNYADAKİ POZİSYONUMUZA BAKIN. YAKINDA BU ÜLKENİN KAN DÖKEREK KAZANDIĞI CUMHURİYET VE GERİYE KALANLARI ALMAYA GELECEKLER. YÜZ SENE SONRA BİZİ YİNE İLK GÜNKÜ KADAR ZAYIF VE GELİŞMEMİŞ OLARAK GÖRMEK İSTİYORLAR. ÇÜNKÜ YENİ DÜNYA DÜZENİNDE SESİN ÇIKMASIN İSTİYORLAR.

ÖYLE MÜZİĞE SES VER DEMEKLE, KENDİNİ KURTARMAYA ÇALIŞMAKLA, DEVLETE AĞLAMAKLA OLMAZ BU İŞLER.

“Biz” olmak, “Ben” olabilmekten geçer. “Ben” olabilmek hakikati aramaktan, kendini keşfetmekten…Ben kendimi keşfettikçe güzelleştim. Ben kendimi keşfettikçe evreni keşfettim. Ben evreni keşfettikçe öfkemi dindirdim. Hakikatin ne kadar yakınımda durduğunu, önümdeki engeller nedeniyle göremedim. Korkularımın yerine merakımı koydum ve elime kalemi aldım üç sene önce… Bitmek tükenmek bilmeyen merakım yolumu aydınlatan ışık oldu, kitaplar en yakın arkadaşlarım, bugün hayatta olmayan binlerce deha dostum oldu… Hiçbirini kendime saklayamazdım. Bu kadar bencil olmak, insanın yaradılışına tersti. Hakikatin nerede durduğunu görüyorum artık, beni hiçbir güç ondan alıkoyamaz…İnanın! Cesur olun! Dönüşün! Değişime ayak uydurun! Gelecek biz’im, çünkü zaman biz’iz.

YORUM YAP