“Düne dönmenin faydası yok, çünkü o zamanlar farklı bir insandım.” Alıce

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
yukarı

David Icke

Dünya’yı yöneten gizli örgütleri ve tekniklerini ifşa eden dünyaca ünlü komplo teorisyeni ve araştırmacı yazar David Icke’a göre; “BILL GATES TUTUKLANMALI!”

Yaptığı sansasyonel açıklamalar sonrası videoları yayından kaldıran Icke, Covid-19’un aslında var olmadığını söylüyor. Ona göre bilim adamları biz de bir gen tahribatına yol açacak keşifler yaptılar ve bunu 5G yoluyla gerçekleştiriyorlar. 5G’nin insan bağışıklığını bastırdığını ve bu yüzden koronavirüsten ölenlerin hepsinde farklı sonuçlar olduğunu söylüyor. Herkesi zayıf yerinden yakalayıp öldüren virüse karşı geliştirilecek aşının nanoteknoloji mikroçip içereceğini ve bilgimiz dışında kontrol edileceğimizi iddia ediyor Icke. Devletlerin vatandaşlarını kontrol etmek için kullanacağı bu çiplerin yaratıcısının Bill Gates olduğu ve tutuklanması gerektiğini söylüyor. Yıllardır birçok gizli devletin ve 11 Eylül gibi olayların ardındaki gerçekleri açıklayan isim Icke, sizce haklı mı?

“Biz” olmak, “Ben” olabilmekten geçer. “Ben” olabilmek hakikati aramaktan, kendini keşfetmekten…Ben kendimi keşfettikçe güzelleştim. Ben kendimi keşfettikçe evreni keşfettim. Ben evreni keşfettikçe öfkemi dindirdim. Hakikatin ne kadar yakınımda durduğunu, önümdeki engeller nedeniyle göremedim. Korkularımın yerine merakımı koydum ve elime kalemi aldım üç sene önce… Bitmek tükenmek bilmeyen merakım yolumu aydınlatan ışık oldu, kitaplar en yakın arkadaşlarım, bugün hayatta olmayan binlerce deha dostum oldu… Hiçbirini kendime saklayamazdım. Bu kadar bencil olmak, insanın yaradılışına tersti. Hakikatin nerede durduğunu görüyorum artık, beni hiçbir güç ondan alıkoyamaz…İnanın! Cesur olun! Dönüşün! Değişime ayak uydurun! Gelecek biz’im, çünkü zaman biz’iz.

YORUM YAP